Kontakt

Kontakta oss via e-post eller genom att ringa någon av oss nedan.

Dacke Industri AB
Hästmöllegränden 3
SE-252 20 Helsingborg
Sverige

VD och Koncernchef

Lars Fredin

  +46 76 770 71 00

  lars.fredin@dackeindustri.com

Förvärvs och Affärsutvecklingschef

Lowe Fällmar

  +46 70 641 07 31

  lowe.fallmar@dackeindustri.com

Ekonomichef

Per Porenius

  +46 70 982 30 60

  per.porenius@dackeindustri.com

Koncernredovisningschef  

Tomas Cederholm

  +46 73 815 42 80

  tomas.cederholm@dackeindustri.com

VP Electronic

Lars Åleby

  +46 70 234 51 53

  lars.aleby@dackeindustri.com

Kommunikation och Administrationschef

Camilla Quist

  +46 70 357 33 01

  camilla.quist@dackeindustri.com

VP Fluid Power Technology

Mikael Lundgren
  +46 70 999 87 38

  mikael.lundgren@pmchydraulics.com

VP Air Technology and Electromechanics

Mika Virtanen
  +358 40 83 27 583

  mika.virtanen@pimatic.fi

Merger and Acquisitions (M&A) Analyst

Nils Betsholtz
  +46 70 234 51 53

  nils.betsholtz@dackeindustri.com